Zegar ścienny plug inn” – srebrny – 58 cm”

Zegar ścienny plug inn” – srebrny – 58 cm”

Ekstrawagancki w każdym calu. Bije z niego prostota i piekno. Wykonany ze stali ze srebrnymi końcówkami. które w prezycyjny sposób wskazują czas.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Komplet łyżek do sałatek mirage. zielony

Komplet łyżek do sałatek Mirage zachwyci każdego wielbiciela dobrego wzornictwa. Nieskazitelna. błyszcząca biel wewnętrznej strony łyżek pokryta warstwą przeźroczystego. intensywnego fioletu pozwoli podawać pyszne sałatki na elegancki. radosny sposób.

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałatek


Guzzini – gocce – prostokątny pojemnik na ser. pomarańczowy

Pojemnik jest dostępny w 6 intensywnych kolorach podstawki i przeźroczystej pokrywki wykonanych z tworzywa sztucznego oraz białej porcelanowej tacy. Ser podany w tak stylowym i modnym pojemniku z pewnością wzbudzi zachwyt gości.

Drobne akcesoria kuchenne

Do sera

Producent: Do seraozdoby ścienne do kuchni, listwa zakrywająca karnisz, wodnik konstelacja, wódka podobna do koniaku, tapety ścienne dla dzieci, w naszej bajce, lexon mino, szklana półka pod prysznic, i love ny, radio białe, mop składany, narożny ociekacz do naczyń, kwiat bambus, style glamour, wkładki do książek, pol zartem pol serio, pieter bruegel obrazy, ozdoba do okna, szaro beżowe ściany, płot pleciony, dodatki w stylu skandynawskim, pudełko rysunek, tak daleko…