Wieszak na ubrania flip – espresso

Wieszak na ubrania flip – espresso

Drewniany. wykończony w ciemnym kolorze panel z gustownie wbudowanymi wieszakami. które można schować gdy nie mamy nic do powieszenia. Z jednej strony może w ciekawy sposób przyozdobić ścianę. będąc jednocześnie bardzo użytecznym.

Pozostałe meble do przechowywania

Wieszaki

Producent: Wieszaki


Guzzini – gocce – kwadratowy pojemnik na ser. przeźroczysty

Kwadratowy pojemnik na ser składa się z dostępnej w 6 żywych kolorach podstawki i przeźroczystej pokrywki wykonanych z tworzywa sztucznego oraz białej porcelanowej tacy. Ser podany w tak stylowym i modnym pojemniku z pewnością wzbudzi zachwyt gości.

Drobne akcesoria kuchenne

Do sera

Producent: Do sera


Miska mirage. średnica 12.00 cm. czerwona

Pasują do wszystkiego. od kilku gałek lodów po sałatkę i duży rodzinny obiad – miski z serii Mirage włoskiej marki Guzzini. Miski są dostępne w 4 rozmiarach i aż 7 pięknych. żywych kolorach.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchenneszczyt góry, tapety na komputer konie, listwy przypodłogowe gumowe, struktura pionowa, kolorowe tapety, wakacje obrazy, tapeta do sypialni, canale grande, sislay, tapeta kobieca, na horyzoncie, płyta korkowa na ścianę, wan gog, fissler garnki, szybciej z tą lodziarnia tekst, panel drewniany ścienny, edward ze zmierzchu, obrazek drzewa, naklejki na sciane do salonu, hiszpania mapy, dp3…