Vetrostyle – stojak na wino – 12 butelek

Vetrostyle – stojak na wino – 12 butelek

Wino. jako szlachetny trunek wymaga dbałości o jego składowanie. Ręcznie wykonany stojak na wino. będący połączeniem szkła. drewna oraz stali sprawi. że butelki oprócz właściwego ułożenia staną się wspaniałą ozdobą salonu. biura lub restauracji. Polecamy!

Stojaki na wino

Stojaki na wino

Producent: Stojaki na wino


Nextime- zegar ścienny barney

Nowy zegar marki NeXtime to idealny produkt dla miłośników gry w lotki. Zegar został zaprojektowany przez znanego duńskiego projektanta Waltera Jonkera. Polecamy!

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Umbra – dozownik na mydło – touch – szary

Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego dozownik do mydła w kolorze szarym z przezroczystą podstawą. Posiada oryginalny i nowoczesny kształt. Idealne dopełnienie wyposażenia każdej łazienki.

Inne dodatki łazienkowe

Dozowniki na płyn

Producent: Dozowniki na płyn


Philippi – wizytownik equipe

Wykonany z brązowej skóry o wysokiej jakości. Przedmiot jest nieco ekskluzywny. o czym świadczą błyszczące. ze stali szlachetnej wykończenia. Dużym walorem wizytownika jest zachowany minimalizm formy.

Pojemniki na biurko i wizytowniki

Wizytowniki i etui

Producent: Wizytowniki i etui


Philippi – stoper do książek – słoń

To przedmiot. który ucieszy każdego mola książkowego. Słoń wykonany jest z niklu polerowanego. którego blask dodaje mu szyku i elegancji. Teraz Twoje książki nie będą się zsuwały z półek. na baczność czekają na użycie.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowaobraz magnolie, wódka sklanka, prezent od firmy, obrazy z czerwonym motywem, własny plakat, sztukateria plus, kompot ze śliwek na zimę przepis, taboret wysoki, jak ozdobić pokój własnoręcznie, zioła na parapecie, świąteczne prezenty diy, obrazy ścienne, ledy sufitowe, uczony w gronostajach krzyżówka, mapa szczecina, pościel na ślub…