Umbra – wieszak na ręczniki – stream

Umbra – wieszak na ręczniki – stream

Praktyczny i nowoczesny ścienny. srebrny wieszak na ręcznik papierowy. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Niezbędny element kuchennego wyposażenia.

Pozostałe meble do przechowywania

Wieszaki

Producent: Wieszaki


Philippi – świecznik base – 55 cm

Kto by pomyślał. że tak prosty i smukły kształt. może w piekny sposób stać się eleganckim świecznikiem. Wbrew pozorom prostota bijąca ze świecznika Base podkresli wyjątkowość wnętrza.

Świeczki i świeczniki

Świeczniki i lampiony

Producent: Świeczniki i lampiony


Tablica magnetyczna z otworami 60 x 90 cm – blomus -muro

Seria Blomus Work. to eleganckie produkty do biura lub gabinetu wykonane z wysokiej jakości stali w pięknych. prostych kształtach. Tablica Muro jest wyposażona w otwory. dzięki czemu można przypiąć do niej wiele przydatnych akcesoriów.

Tablice i flipcharty

Tablice i magnesy

Producent: Tablice i magnesy


Philippi – wazon esmeralda – 15.5 cm

Unikalne walory estetyczne tego wazonu doskonale podkreślają jego delikatny charakter. Bezbarwne szkło jest odzwierciedleniem czystości i elegancji. a perfekcyjne wykonanie świadczy o wysokiej jakości. Świetnie czuje się w towarzystwie kolorowych kwiatów.

Wazony

Wazony

Producent: Wazonyociekacz do naczyń do szafki, listwy dekoracyjne na ścianę, kraina piękna, wielkanocne ozdoby diy, love tapety, panel dekoracyjny na ścianę, upadly aniol, toster retro, aqua 2, krajalnica do chleba ręczna, listwa led sufitowa, pieczenie ciast gry dla dzieci, wino toscana, nanga prabat, fajne plakaty, the 100 gadżety, obrazy malowane po numerach…