Umbra – stojak na biżuterię – trigem

Umbra – stojak na biżuterię – trigem

Wykonany z najwyższej jakości stali w biało-srebrnym kolorze elegancki stojak na biżuterię. Składa się z trzech elementów umieszczonych na różnych wysokościach. Ciekawy pomysł na prezent.

Akcesoria jubilerskie

Stojaki na biżuterię

Producent: Stojaki na biżuterię


Philippi – świecznik base – 55 cm

Kto by pomyślał. że tak prosty i smukły kształt. może w piekny sposób stać się eleganckim świecznikiem. Wbrew pozorom prostota bijąca ze świecznika Base podkresli wyjątkowość wnętrza.

Świeczki i świeczniki

Świeczniki i lampiony

Producent: Świeczniki i lampiony


Philippi – etui na krawat giorgio

Etui na krawaty wykonane jest z czarnej skóry i wykończone magnetycznym zapięciem ze stali szlachetnej. Idealne rozwiązanie dla mężczyzn często podróżujących w strojach biznesowych. Twoje krawaty już nigdy nie będą pomięte i zawsze będą na swoim miejscu.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowaschowany karnisz, eva alegra, w południe, jesień obrazy, jak kłaść tapety, ścieżki miłości, obrazek dla dzieci, naklejki na ścianie, inspiracje pokoju, listwa przypodłogowa mdf biała, tła 3d, bugati, obraz, garnek do duszenia, kolor do przedpokoju, obraz diamentowy, wodospad w lesie, jesienne róże nuty, pożegnanie z afryką online, wonderful life tekst, aranżacja małego pokoju w bloku, wnętrza trendy 2019, cegła naturalna, prezent dla męża, tapety na flizelinie, marmur niebieski…