Umbra – pojemnik na szczoteczki do zębów – touch – szary

Umbra – pojemnik na szczoteczki do zębów – touch – szary

Posiadający oryginalny kształt elegancki trzykomorowy pojemnik na szczoteczki oraz pastę do zębów. Został wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego w kolorze szarym. Będzie się doskonale prezentował w każdej łazience.

Inne dodatki łazienkowe

Dozowniki na płyn

Producent: Dozowniki na płyn


Miska mirage. średnica 30.00 cm. czerwona

Pasują do wszystkiego. od kilku gałek lodów po sałatkę i duży rodzinny obiad – miski z serii Mirage włoskiej marki Guzzini. Miski są dostępne w 4 rozmiarach i aż 7 pięknych. żywych kolorach.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchenne


Blomus lounge – cooler do napojów

Blomus Lounge to wyśmienity sprzęt na gorące dni. Dzięki zastosowaniu wkładów chłodzących pomoże utrzymać niską temperaturę napoju przez długi czas.

Pozostałe akcesoria do alkoholu

Pojemniki na wino

Producent: Pojemniki na winoobrazki na ścianę, russia 2018 tabela, kwiat magnolii, urządzenie do krojenia w kostkę, oko tygrysa, zamiast płytek do kuchni, suszarka elektryczna łazienkowa, panny dworskie, las równikowy, chichuahua, kolor bez, kuchnie z salonem nowoczesne, jest ten kawałek podłogi, akt damski, doniczki mocowane do ściany, naklejki na sciane do salonu, rozproszenie swiatla, white photo, termos do kawy, lampo po włosku, ozdoby na okno wiosna, fototapeta winylowa na flizelinie, kto to kupi pl, szklanka do whiskey, zegar new york…