Umbra – panel na klucze – magnetter – espresso

Umbra – panel na klucze – magnetter – espresso

Mocowany do ściany MAGNETTER dzięki magnesowi „przytrzymuje klucze”. które wystarczy do niego tylko przyłożyć. Dzięki nieco odgiętej górnej krawędzi można w nim składować korespondencję lub podręczne notatki.

Pozostałe meble do przedpokoju

Listwy i skrzynki na klucze

Producent: Listwy i skrzynki na klucze


Zestaw miseczek na przekąski vintage. zielony

Zestaw miseczek na przekąski Vintage wykonana jest z najwyższej jakości podwójnej warstwy żywic syntetycznych. Zestaw jest uniwersalny – składa się z dwóch części. które mogą być wykorzystywane osobno lub jako jeden komplet.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy do przekąsek

Producent: Zestawy do przekąsek


Kosz na pieczywo bolli. przeźroczysty

Kosz na pieczywo Bolli wykonany jest z najwyższej jakości transparentnego tworzywa sztucznego. Kosz jest dostępny w 6 żywych wariantach kolorystycznych.

Pojemniki kuchenne

Kosze na pieczywo

Producent: Kosze na pieczywo


Miska bolli. średnica 25.00 cm. pomarańczowa

Miska Bolli wykonana jest w całości z tworzywa sztucznego i posiada uporządkowany wzór z wciśniętych do środka kół. Wzór ten nadaje misce lekkiego. zabawnego charakteru jeszcze bardziej podkreślając jej wyjątkowość.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchenne


Średnia misa vintage. grafitowa

Stylowe miski z serii Vintage dostępne w wielu soczystych kolorach są wszechstronnymi naczyniami idealnymi do podawania ulubionych potrawy.

Miski

Misy. salaterki metalowe i plastikowe

Producent: Misy. salaterki metalowe i plastikowe


Miska mirage. średnica 30.00 cm. pomarańczowa

Pasują do wszystkiego. od kilku gałek lodów po sałatkę i duży rodzinny obiad – miski z serii Mirage włoskiej marki Guzzini. Miski są dostępne w 4 rozmiarach i aż 7 pięknych. żywych kolorach.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchenne


Komplet do sałatek mirage. czerwony

Każdy miłośnik świeżych sałatek zakocha się w tym urzekającym i nowoczesnym komplecie do sałatek Mirage marki Guzzini. W skład zestawu wchodzi głęboka misa oraz dopasowane długością łyżki do nakładania sałatki.

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałatekbiało szary przedpokój, tapeta na wąski przedpokój, hexatile cement, mikser allegro, obraz toskania, mydelniczka na magnes, 3 obrazy, listwa do plytek, zabytkowe drzwi, tapeta na ścianę las, obraz komiks, tapety dekoracyjne, listwa z halogenami, tajemnica miłości, dzbanek do zaparzania herbaty, elektryczny młynek do soli, jesień nad morzem, dom obraz, dziki i wolny, mapa swiata sciana, jazz instrumenty…