Umbra – dekoracja ścienna – natura – 9 szt. – biała

Umbra – dekoracja ścienna – natura – 9 szt. – biała

Zestaw dekoracyjny składający się z 9 różnej wielkości elementów kształtem przypominających listki. Został wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Elementy można rozmieścić na ścianie w dowolny sposób.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Producent: Dekoracje ścienne


Philippi – ramka do zdjęcia matowa – zak 10 x 15 cm

Ramka na zdjęcia platerowana jest na srebro. Ma klasyczny. ponadczasowy kształt. co podkreśla jej estetyczny i delikatny charakter. Postaw ją na swojej półce czy biurku i zaskocz tym pięknem swoich gości. Znakomicie sprawdza się w roli prezentu.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Philippi – solniczka anioł

Solniczka wykonana jest z niklu polerowanego. Zaskakuje i zadziwia nietypowym wyglądem. Idealnie wykonany kształt anioła to zasługa perfekcyjnego wykonania i wykończenia. Znakomicie poczuje się w towarzystwie pieprzniczki.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Solniczki i pieprzniczki

Producent: Solniczki i pieprzniczkimotywy kwiatowe do pobrania, boże narodzenie plakat, pulp fiction plakaty, tapety droga mleczna, dmuchawiec tapeta, foremki do rurek z kremem, płyty betonowe do salonu, kolor orchidea, beżowe łazienki, malowane maki, polskie nazwy na mapie świata, najpiekniejsze roze, korytarz w stylu glamour, meble global, kwiat synonim, vermeer mleczarka…