Troika – wizytownik -black&white

Troika – wizytownik -black&white

Etui Black&White to kolejne niepowtarzalne etui na wizytówki. Elegancja. nowoczesność i niepowtarzalny styl to niewątpliwe atuty tego produktu. Falisty wzór kontrastowych kolorów nadaje mu wiele uroku i oryginalności. Pasuje na ok.11 wizytówek.

Pojemniki na biurko i wizytowniki

Wizytowniki i etui

Producent: Wizytowniki i etui


Rosendahl – tacka na przyprawy

Dzięki tej podstawce / tacce przyprawy będą miały już swoje stałe miejsce na domowym stole lub w restauracji. W niej pojemniki na sól. pieprz. oliwę prezentują się bardzo estetycznie. Posiada ona ścianki. dzięki czemu wszystko w niej będzie bezpieczne.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Umbra – dekoracja ścienna – mariposa – 9 szt.

Zestaw dekoracyjny składający się z 9 elementów kształtem przypominających motyle. Został wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Elementy można rozmieścić na ścianie w dowolny sposób. Ciekawy pomysł na ozdobienie ściennej powierzchni.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Producent: Dekoracje ścienne


Koziol – sztućce do sałatek crystal – różowe

Wykonane z niezwykłym zacięciem artystycznym oraz dbałością o szczegóły przepiękne. kolorowa sztućce do sałaty. Na uwagę zasługuje ich niespotykana struktura nadająca im wrażenie krystaliczności. Dzięki temu padające na nie światło będzie…

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałateknarożniki na ścianę, canalleto, listwa led łazienka, new game!!, tablica matematyczna, 6’2 to cm, przedpokój cegła, mapa świata kontynenty, vialli design, malewicz, słoneczny poranek, www czerwonamaszyna pl, maskownica do kabli tv, retro czajnik, budka londyn, mexx zielony, pomysł na prezent dla żony, jak położyć fototapetę…