Talerz – rosendahl – grand cru – 23 cm

Talerz – rosendahl – grand cru – 23 cm

Porcelanę Bone China charakteryzuje niezwykła biel. naturalny. wysoki prześwit i niebywała twardość. Ten płytki talerz spełnia znakomicie swoją funkcję. Klasyczny i funkcjonalny. Nadaje się do używania w kuchence mikrofalowej i zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Philippi – taca na owoce – grid – 50 cm

Zaprojektowana w kształcie kratownicy stanowi doskonałą ozdobę stołu. Wysoka jakość i funkcjonalność produktu jest jej wielkim atutem. Zarówno pełna jak i pusta taca będzie symbolem harmonii. elegancji i wytworności.

Tace i patery

Patery

Producent: Patery


Pucharek do lodów vintage. czerwony

Żaden grill. piknik czy też przyjęcie nie będzie kompletne bez deseru pod postacią lodów. kremu lub innych słodkości. Miseczki deserowe z serii Vintage marki Guzzini nadają się idealnie do podania tych wspaniałości.

Inne naczynia kuchenne

Akcesoria do deserów

Producent: Akcesoria do deserów


Misa oslo duża – 42 x 21 cm

Przepiękna podłużna porcelanowa misa. na której możemy serwować dodatki. sałatki lub gorące dania.

Miski

Misy. salaterki porcelanowe

Producent: Misy. salaterki porcelanoweosłony balkonowe na wymiar, kosz na śmieci 3l, obrazy 3d kwiaty, szafka na ręczniki do łazienki, śmieszne żyrafy, tewo, niebieski budda, atlas motyli, listwa płytki panele, magia wnetrz, biała magia, czekolada do zapiekania, pokój dziewczecy, nie używany, świąteczne dekoracje domu, botticelli sandro, apple green, sroga zima, reprodukcja, tapeta magnolia, obrazy impresjonizmu, tapeta 3d do salonu, regał oddzielający pokój…