Tablica magnetyczna 40 x 50 cm – blomus – work

Tablica magnetyczna 40 x 50 cm – blomus – work

Seria Blomus Work. to elegancja na biurku. niezależnie czy mówimy o gabinecie domowym. czy biurku w miejscu pracy. Produkty wykonane z wysokiej jakości stali w pięknych. prostych kształtach.

Tablice i flipcharty

Tablice i magnesy

Producent: Tablice i magnesy


Duży półmisek vintage. pomarańczowy

Powszechnie wiadomo. że kolory pobudzają i wpływają na nasze zmysły. Tętniące żywymi kolorami produkty włoskiej marki Guzzini z serii Vintage ustawione na stole z pewnością stworzą wspaniałe pierwsze wrażenie.

Półmiski

Półmiski i sosjery

Producent: Półmiski i sosjery


Dzbanek happy hour. zielony

Dodaj odrobinę stylu i uroku do domu z tym wspaniałym dwukolorowym dzbankiem z serii Happy Hour włoskiej marki Guzzini. Dzbanek równie dobrze spełnia swoją funkcje w domu jak i w ogrodzie. Doskonały na piknik oraz letnia kolację na tarasie. Pokrywka …

Dzbanki

Dzbanki do napojów

Producent: Dzbanki do napojów


Wolnostojąca szczotka do wc – blomus duo – matowa

Seria DUO jest jedną z wielu propozycji firmy Blomus do łazienki. Szeroka gama produktów. w przypadku których mamy do czynienia z kombinacją stali i szkła oraz elegancja i prostota mogą zmienić oblicze wnętrza.

Akcesoria do WC

Szczotki do wc

Producent: Szczotki do wc


Zegar ścienny plug inn” – kolory tęczy – 58 cm”

Ekstrawagancki w każdym calu. Bije z niego prostota i piekno. Wykonany ze stali z końcówkami w różnych kolorach. które w prezycyjny sposób wskazują czas.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Blomus era – zegar ścienny z czarną tarczą – 30 cm

Nowoczesna linia zegarów ściennych Blomus ERA odmierza czas bardzo skrupulatnie. Połączenie stali. szkła. jasnych wskazówek na czarnej tarczy tworzy piekny efekt. Zegar niby klasyczny i prosty. ale wykonanie – w pełni profesjonalne.

Zegary

Zegary

Producent: Zegarywieża berlin, pani zima dekoracja, randez vouz, wystrój wnętrz sklep, sztuka japońska obrazy, doctor who van gogh, greckie malarstwo, papierosy regina, foto tapeta do kuchni, grilowedzarnia, fototapeta kosmos 3d, tapeta na twarzy, bambusowy gaj, renklody 4, modne tapety na ścianę, cacti, modigliani obrazy, opis widoku z okna, choinki z ciastek, what a wonderfull world…