Skeppshult – moździerz. 11.5 cm

Skeppshult – moździerz. 11.5 cm

Niezwykle oryginalna moździerz kuchenna głęboka. Swoim wyglądem nawiązująca do historycznych czasów. Wykonana z wysokiej jakości żeliwa. przez co jest trwała i wytrzymała. Niezbędna do rozdrabniania twardszych produktów. takich jak np. gałka muszkatołowa.

Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia

Moździerze i tłuczki

Producent: Moździerze i tłuczki


Philippi – wizytownik giorgio

Wizytownik wykonany jest z czarnej skóry. wykończony magnetycznym zamknięciem z niklu. które zabezpiecza przed rozsypaniem. Jest elegancki. a zarazem funkcjonalny. Przedmiot znakomicie sprawdza się w roli upominku dla mężczyzn.

Pojemniki na biurko i wizytowniki

Wizytowniki i etui

Producent: Wizytowniki i etui


Tablica magnetyczna z otworami 30 x 40 cm – blomus -muro

Seria Blomus Work. to eleganckie produkty do biura lub gabinetu wykonane z wysokiej jakości stali w pięknych. prostych kształtach. Tablica Muro jest wyposażona w otwory. dzięki czemu można przypiąć do niej wiele przydatnych akcesoriów.

Tablice i flipcharty

Tablice i magnesy

Producent: Tablice i magnesydede, dziewczyna przed lustrem, sielanka obraz, inteligentna maselniczka, microplane tarka, elino, korytarz tapeta, obrazy na sprzedaz, allegro grill elektryczny, jesienne ozdoby, tablica magnetyczna do kuchni, celcjusza, pokój dla dziewczynki i chłopca, plakaty w ramie, wieczorne niebo, ściana na telewizor, laka, mis i przyjaciele, wd2, pole koło, plakat ścienny, pink bike…