Rosendahl – szklana miska. 24.00 cm

Rosendahl – szklana miska. 24.00 cm

Niezwykle elegancka szklana miska o średnicy 24.00 cm. Prosta. a zarazem utrzymana w nowoczesnym designie. poprzez podłużne nacięcia na bocznych ściankach. Została wykonana ze szkła bezołowiowego. Może być bezpiecznie myta w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Philippi – ciężarki do obrusu – kule

Ciężarki wykonane zostały z niklu polerowanego. Nie ma nic gorszego niż marszczący się obrus podczas uroczystej kolacji. Koniec z fałdami na stole! Dodatkowo magnetyczne kule dodają uroku i wyszukanego smaku Twojemu stołowi.

Obrusy serwetki i bieżniki

Obrusy

Producent: Obrusy


Rosendahl – zestaw śniadaniowy dla dwojga

Idealny zestaw na szybkie i smaczne śniadanie dla dwojga. Składa się z dwóch szklanek specjalnie przygotowanych do picia napojów gorących i takiej samej ilości szklanych misek. które świetnie nadają się do zjedzenia z nich płatków z mlekiem.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


4 częściowy komplet garnków fissler viseo

Zestaw garnków marki Fissler z serii Viseo to propozycja dla wszystkich wielbicieli gotowania. Naczynia z tej serii pasują do każdej kuchni. niezależnie od jej wystroju. dzięki ponadczasowemu. klasycznemu projektowi. Tą popularną linię wyróżnia dno …

Garnki

Fissler – Garnki

Producent: Fissler – Garnkiubierz sciany, tapeta królik, ramka drzewo genealogiczne, naklejki do kuchni, dropped pl, listwy przysufitowe, tapeta 3d do kuchni, parawan pokojowy, tapeta żółto szara, drewniany panel ścienny, nowoczesne fototapety, obraz storczyk, tapety do salonu ekskluzywne, tapety rozowe, wzory kwiatów do druku, equip kod rabatowy, co zamiast płytek na ścianę w kuchni…