Rosendahl – pojemnik kuchenny. 18 cm

Rosendahl – pojemnik kuchenny. 18 cm

Szklany pojemnik o wysokości 18 cm. Specjalnie zaprojektowany do przechowywania produktów spożywczych. Posiada przykrywkę z czarnego nylonu. Nowoczesności nadają mu podłużne wgłębienia widoczne na bocznej ściance. Może być bezpiecznie myty w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Abażur alien y – żółty

Każdy może uruchomić swoją wyobraźnię patrząc na abażur Alien. Przepiękna dekoracja. szczególnie efektownie prezentująca się w salonie.

Klosze i abażury

Abażury

Producent: Abażury


Philippi – ramka do zdjęcia – david 15 x 20 cm

Ramka posiada klasyczny kształt. Doskonale łączy się z aluminium. z którego została wykonana. Z powodzeniem odnajdzie się w nowoczesnym jak i modernistycznym wnętrzu. Wyeksponuj w niej swoje wspomnienia.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Philippi – medalion

Medalion wykonany jest z niklu. Prosta forma prostokątu zawiera wnętrze. w którym możesz umieścić fotografię bliskiej Ci osoby. Niech Ci. na których Ci zależy będą razem z Tobą w każdej chwili.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowasiwe sciany, jak pomalować ścianę, tapeta do małej sypialni, arbiton dora, kolorowanka butelka, gzymsy sufitowe, sypialnie białe, forma do ravioli, co zabrać na 3 dniowy wyjazd, drewniane panele ścienne, wirtualny kompas, wieszak na ubrania na drzwi, plecak canvas, wazon niebieski, pojemniki na jedzenie z przegródkami…