Rosendahl – moment – talerz. piaskowy

Rosendahl – moment – talerz. piaskowy

Bardzo ciekawie zaprojektowany talerz z serii Moment. Prosty. łagodnie zaokrąglony kształt w pastelowym. przyjemnym kolorze. Świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Wykonany został z wysokiej jakości kamionki. może być bezpiecznie myty w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Rosendahl – stojak na butelki wina

Niezwykle stylowy. oryginalny i przyciągający wzrok stojak na butelki wina. Zajmuje niewiele przestrzeni co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. Wykonany z naturalnego aluminium z możliwością powieszenia na ścianie.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Rosendahl – miska żaroodporna. 19 cm

Okrągła. żaroodporna miska wykonana z najlepszej jakości bezołowiowego szkła o średnicy 19 cm. Jej niebanalny design sprawia. że przygotowywane w niej dania mogą trafić z piekarnika prosto na stół. Fantastycznie sprawdzi się również do serwowania owoców.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Cashmere square – filiżanka z podstawką

Cashmere Square to kolekcja wykonana z porcelany Bone China. Dzięki zastosowaniu odpowiednich składników porcelana ta ma szczególne cechy jak: przejrzystość. cienkie ścianki oraz niski poziom absorpcji płynów. To po prostu arystokracja w porcelanie.

Filiżanki

Filiżanki

Producent: Filiżankitapety motywy, jak naostrzyć nóż ceramiczny, oznaczenia na tapecie, niebieskie motyle, mały pokoik dla dziecka, plakat na płótnie, krajobrazy obrazy, śmieszne zwierzaki filmy, all you need, wzory plakatów, tapeta ombre, przez lądy i oceany, korytarz w bloku inspiracje, fototapeta galaktyka, drzwi luksusowe, kawaii tapety na telefon, fototapeta wenecja…