Rosendahl – młynek do przypraw

Rosendahl – młynek do przypraw

Uniwersalny młynek do przypraw. Bardzo elegancki. praktyczny i wygodny w użyciu. Wykonany ze szkła. stali nierdzewnej i czarnego nylony. wyposażony w ceramiczny mechanizm mielący. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Abażur oval – różowy

Oval – to prosty owalny kształt. Oryginalna forma i piękne kolory zaproponowane przez Kafti oraz przystępna cena powodują. że cieszy się on dużym zainteresowaniem.

Klosze i abażury

Abażury

Producent: Abażury


Talerz – rosendahl – grand cru – 30 cm

Porcelanę Bone China charakteryzuje niezwykła biel. naturalny. wysoki prześwit i niebywała twardość. Ten płytki talerz spełnia znakomicie swoją funkcję. Klasyczny i funkcjonalny. Nadaje się do używania w kuchence mikrofalowej i zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Philippi – świecznik base – 55 cm

Kto by pomyślał. że tak prosty i smukły kształt. może w piekny sposób stać się eleganckim świecznikiem. Wbrew pozorom prostota bijąca ze świecznika Base podkresli wyjątkowość wnętrza.

Świeczki i świeczniki

Świeczniki i lampiony

Producent: Świeczniki i lampiony


Forma do tart – 28 cm

Porcelanowa forma do tart i quiche. dzięki wysokiej jakości materiału może być z powodzeniem używana w piekarnikach. kuchenkach mikrofalowych. zmywarkach oraz zamrażalniku.

Formy do pieczenia

Formy do tart i ciast

Producent: Formy do tart i ciastplakaty styl skandynawski, fototapeta układ słoneczny, tropikalne drzewo, ściana z oknem jasna czy ciemna, ozdoby letnie, sypialnia styl glamour, plaster drewna, pudrowy róż kolor ścian, dywan ręcznie tkany, chmura jesienna, tapety do przedpokoju w bloku, bąbki choinkowe, zabudowa rur co, obrazy na płótnie abstrakcja, dziwne obrazy, listwy scienne, obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary, półka z niewidocznym mocowaniem…