Rosendahl – 4 szklanki do whisky

Rosendahl – 4 szklanki do whisky

Zestaw czterech niezwykle eleganckich szklanek do whisky lub innych tego typu drinków o pojemności 0.27 l. Wyróżniają je podłużne nacięcia widoczne na zewnętrznej ściance. Wykonane zostały ze szkła bezołowiowego. Nadają się do mycia w zmywarce.

Szklanki

Szklanki

Producent: Szklanki


Rig tig – chlebak

Zgrabny i prosty chlebak RIG TIG to pomysłowy produkt. w przypadku którego przykrywka pełni również funkcję deski do krojenia. Został wykonany z melaminy wymieszanej z wiórkami bambusa. Przykrywka w całości jest wykonana z drewna bambusowego.

Pojemniki kuchenne

Na pieczywo

Producent: Na pieczywo


Blomus – pochodnia palos – 151 cm – stalowo-bambusowa

Klasyczna pochodnia wykonana ze stali nierdzewnej oraz drewna bambusowego. W swej smukłej formie mieści 350 ml nafty. dzięku czemu może się palić przez 8 godzin.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładki


Umbra orvino – pojemnik na odpady

Orvino to bardzo oryginalna propozycja ze strony znanej z designerskich pomysłów firmy Umbra. Ciekawa kolorystyka. przepiękne kształty oraz głaskość materiału to cechy które wyróżniają tę serię spośród innych produktów.

Inne dodatki łazienkowe

Zestawy łazienkowe

Producent: Zestawy łazienkowecena za położenie tapety, sciana ombre, pikowane tło, naklejka na sciane, szybki jak błyskawica, obraz marilyn monroe, dunin arabesco, złote tapety na telefon, my lovely, fototapety do kuchni na szkle, tapeta ścienna stare deski, metalowy obraz, tapety dla dziewczyn, toruń mapa polski, barbizon…