Rosendahl – 4 szklanki do kawy

Rosendahl – 4 szklanki do kawy

Zestaw czterech niezwykle eleganckich szklanek. które świetnie nadają się do przeróżnych rodzajów kaw. takich jak caffe latte machiatto. Są przystosowane do podawania w nich napojów gorących. Ich pojemność to 0.37 l. Mogą być bezpiecznie myte w zmywarce.

Szklanki

Szklanki

Producent: Szklanki


5 częściowy komplet garnków fissler original pro collection ze szklanymi pokrywkami

Garnki z linii Pro Collection wykonane z grubej stali nierdzewnej 18/10. Wygodne. duże. nienagrzewające się uchwyty ułatwiają użytkowanie. Specjalnie zaprojektowane pokrywy optymalizują proces gotowania. jednocześnie oszczędzając energię. Wewnątrz …

Garnki

Fissler – Garnki

Producent: Fissler – Garnki


Philippi – wizytownik equipe

Wykonany z brązowej skóry o wysokiej jakości. Przedmiot jest nieco ekskluzywny. o czym świadczą błyszczące. ze stali szlachetnej wykończenia. Dużym walorem wizytownika jest zachowany minimalizm formy.

Pojemniki na biurko i wizytowniki

Wizytowniki i etui

Producent: Wizytowniki i etui


Philippi – zestaw noży do sera

Ten niepowtarzalny komplet wykonany jest ze stali szlachetnej. poddany polaryzacji. Zadziwia wspaniałym. ergonomicznym kształtem. Dodatkowo dzięki perfekcyjnemu wykończeniu z nowoczesnym wzornictwem wyglądają wyjątkowo elegancko i stylowo.

Drobne akcesoria kuchenne

Do sera

Producent: Do sera


Tablica magnetyczna z otworami 60 x 90 cm – blomus -muro

Seria Blomus Work. to eleganckie produkty do biura lub gabinetu wykonane z wysokiej jakości stali w pięknych. prostych kształtach. Tablica Muro jest wyposażona w otwory. dzięki czemu można przypiąć do niej wiele przydatnych akcesoriów.

Tablice i flipcharty

Tablice i magnesy

Producent: Tablice i magnesyromantyczna tapeta, korkociąg kelnerski, tablica mendelejwa, kolorowe liście, plakaty z napisami, polska porcelana karolina, cornfield, kubek z zaparzaczem ceramicznym, bombki, obraz rodzina jeleni, in the rain, pokój dla nastolatek, kosz na smieci 60l, degas primabalerina, tapeta patchwork, panele drewniane ścienne, panele styropianowe na ścianę, kora drzewo, jak pomalować kominek w salonie…