Rosendahl – 2 miseczki żaroodporne.

Rosendahl – 2 miseczki żaroodporne.

Dwie niewielkie okrągłe miseczki żaroodporne wykonane z kamionki. Ich niebanalny design sprawia. że przygotowywane w nich dania mogą trafić z piekarnika prosto na stół. Fantastyczny pomysł na przygotowanie i zapieczenie w nich indywidualnych porcji.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Maxwell & williams – talerz płaski z serii motion – 20 cm

Nowoczesna. falista forma płaskich talerzy z serii Motion bardzo ładnie prezentuje się na stole.

Talerze

Talerze

Producent: Talerze


Blomus – froma – krajalnica do sera

W przypadku krojenia miękkich lub twardych serów nóż niekoniecznie sobie radzi. Krajalnica Blomus Froma tnie nawet badzo cienkie plasterki mocno napiętym drucikiem. Sery zachowują świeżość. a na stole zawsze ukroimy dokładnie tyle ile potrzeba.

Drobne akcesoria kuchenne

Do sera

Producent: Do sera


Średnia misa vintage. fioletowa

Stylowe miski z serii Vintage dostępne w wielu soczystych kolorach są wszechstronnymi naczyniami idealnymi do podawania ulubionych potrawy.

Miski

Misy. salaterki metalowe i plastikowe

Producent: Misy. salaterki metalowe i plastikowe


Umbra orvino – pojemnik na odpady

Orvino to bardzo oryginalna propozycja ze strony znanej z designerskich pomysłów firmy Umbra. Ciekawa kolorystyka. przepiękne kształty oraz głaskość materiału to cechy które wyróżniają tę serię spośród innych produktów.

Inne dodatki łazienkowe

Zestawy łazienkowe

Producent: Zestawy łazienkowe


Donica lechuza trio cottage 30 – biała

Donice Trio Cottage to wspaniała ozdoba na taras lub do ogrodu. Każda roślina jest wkładana w osobną przegródkę. dzięki czemu ma optymalne warunki do wzrostu. Donica jest dostarczana z zestawem nawadniającym w komplecie.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuzakamień dekoracyjny cegła, dekoracje lato, prowansja kuchnia, parasol przezroczysty, początek świata courbet, fototapety na zamówienie, bratki obrazy, świecznik stojący, fototapeta z koniem, oświetlenie przedpokoju w bloku, tygrys bengalski cena, tapety dla dziewczynek, tapety radom, szkic sylwetki kobiecej, jak przechowywać łańcuszki, obraz 5 częściowy, plakaty minecraft, garnk, światło księżyca, czerwona maszyna…