Reisenthel – kosmetyczka travelcosmetic – fifties black

Reisenthel – kosmetyczka travelcosmetic – fifties black

Połączenie elegancji i stylu oraz praktyczności i funkcjonalności to cechy charakteryzujące prezentowany produkt. Jest nim piękna. zapinana na zamek błyskawiczny kosmetyczka podróżna o przyciągającym uwagę kształcie oraz optymalnej pojemności…

Kosmetyczki

Reisenthel – kosmetyczki

Producent: Reisenthel – kosmetyczki


Brabantia – pojemnik z okienkiem – 1.4l – biały

Elegancki i stylowy pojemnik służący do przechowywania ulubionej kawy. herbaty czy makaronu. Został wyposażony w antystatyczne okienko pozwalające na bieżąco śledzić poziom zawartości. Pojemnik wykonano z trwałego materiału odpornego….

Pojemniki kuchenne

Spożywcze

Producent: Spożywcze


Rosendahl – przyrząd do cięcia folii na winie

Wykonany ze stali nierdzewnej i czarnego nylonu stylowy i niebanalny przyrząd do cięcia folii na butelkach wina. Z tym narzędziem już nigdy nie będziemy mieli problemów z otwarciem butelki.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Troika – brelok shopping – czarny

Komu nie przytrafiła się sytuacja. gdy nie mamy przy sobie monety lub żetonu aby móc wyciągnąć wózek zakupowy?Koniec z tym problemem! Z drugiej strony breloka znajduje się wyjmowany metalowy żeton. Gotowi na zakupy?

Breloki

Breloki

Producent: Brelokilistwa dekoracyjna ścienna, zlote dodatki, cena naklejka, listwy cezar, tace, projekt kuchni z salonem, wieszak na ubrania w przedpokoju, czaszka kolorowanka, listwy halogenowe sufitowe, niebieski oczy, tapeta z mapą świata, nowoczesne tapety ścienne, nurt rzeki, nowoczesny mały salon, wschod slonca lodz, kosz łazienkowy na śmieci…