Philippi – zestaw noży do sera

Philippi – zestaw noży do sera

Ten niepowtarzalny komplet wykonany jest ze stali szlachetnej. poddany polaryzacji. Zadziwia wspaniałym. ergonomicznym kształtem. Dodatkowo dzięki perfekcyjnemu wykończeniu z nowoczesnym wzornictwem wyglądają wyjątkowo elegancko i stylowo.

Drobne akcesoria kuchenne

Do sera

Producent: Do sera


Blomus – acqua – pokrowiec termoizolacyjny na karafkę 1.50 l – czerwony

Utrzymanie odpowiedniej temperatury napoju nie jest łatwe. Pokrowce termoizolacyjne na karafki z serii Aqua pomogą nam utrzymać dłużej niską temperaturę wewnątrz. Są dostepne w 6 kolorach i idealnie pasuja rozmiarowo do karafek. Polecamy!

Karafki

Karafki

Producent: Karafki


Blomus faro – świecznik na tealight

Światło świec wewnątrz pomieszczeń to element. który daje niepowtarzalny nastój. Seria Blomus Faro to proste świeczniki na tealighty. wykonane ze stali oraz szkła.

Świeczki i świeczniki

Świeczniki i lampiony

Producent: Świeczniki i lampiony


Dozownik na oliwę lub ocet. 0.50 l. przeźroczysty

Dozownik do oliwy lub octu Bolli dostępny jest w 2 rozmiarach oraz 6 motywach kolorystycznych dając szerokie możliwości aranżacyjne.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy na oliwę i ocet

Producent: Zestawy na oliwę i ocet


Granulat do roślin lechuza pon. 18.00 litrów

Lechuza Pon to czysto mineralny substrat. będący alternatywą dla tradycyjnej ziemi. Sprawdza się on zwłaszcza tam. gdzie trzeba zrezygnować z zastosowania ziemi np. w szpitalach lub domach alergików.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuzaświecznik turkusowy, nie wiesz nic, jak urzadzic salon, obrazy bez ramy, świecznik ścienny, one man, stojak na bizuterie, tapety deszcz, spater, propaganda sklep, czapka kucharska, lapis kraków, wielbłąd na pustyni, zdjęcia afryki, sypialnia z granatową ścianą, naklejki na ścianę księżniczki…