Philippi – zegarek z alarmem giorgio

Philippi – zegarek z alarmem giorgio

Zegar wykonany jest ze stali niklowanej. a skórzane etui zamykane na zamek dodaje mu elegancji. Stabilny pierścień pozwoli Ci go umieścić na półce. Świetnie sprawdza się także podczas podróży. Bądź osobą zawsze zorientowaną w czasoprzestrzeni.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Philippi – wazon esmeralda – 15.5 cm

Unikalne walory estetyczne tego wazonu doskonale podkreślają jego delikatny charakter. Bezbarwne szkło jest odzwierciedleniem czystości i elegancji. a perfekcyjne wykonanie świadczy o wysokiej jakości. Świetnie czuje się w towarzystwie kolorowych kwiatów.

Wazony

Wazony

Producent: Wazony


Zegar ścienny arabic – biały – różne rozmiary

Elegancki zegar ścienny na pewno wpasuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrze. Biała tarcza obramowana ramką ze stali nierdzewnej bardzo ładnie komponuje się ze srebrnymi wskazówkami.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegaryjęzyk ognia, zwierzęta afryki zdjęcia, polka do lazienki, obraz łabędzie, tapeta z korka, nietoperz do wydruku, fototapety retro, tajemnicza wyspa 25, betonowe płyty elewacyjne, barokko.pl, ozdoba sufitu, pościel wełniana, rower z kwiatami, ozdoby rustykalne, kraków mariacki, fototapeta wilk, dekoracja sypialni, wszedzie dobrze ale w domu najlepiej…