Philippi – wizytownik pionowy

Philippi – wizytownik pionowy

Stylowe i niezwykle eleganckie pionowe etui na wizytówki. Wyróżnia je praktyczne otwarcie. zaś niewielki rozmiar sprawia. że etui zmieści się do każdego portfela czy też kieszeni. Doskonały pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Pojemniki na biurko i wizytowniki

Wizytowniki i etui

Producent: Wizytowniki i etui


Umbra – ramka na zdjęcia – voto

Posiadająca oryginalny kształt ramka na zdjęcie o wymiarach 13 x 18 cm. Została wykonana z najwyższej jakości metalu w kolorze srebrnym. Posiada ciekawe. ażurowe zdobienie. Idealny pomysł na prezent.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Umbra – wieszak na ręczniki – stream

Praktyczny i nowoczesny ścienny. srebrny wieszak na ręcznik papierowy. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Niezbędny element kuchennego wyposażenia.

Pozostałe meble do przechowywania

Wieszaki

Producent: Wieszaki


Philippi – zegar dotykowy

Niezwykle subtelny i praktyczny zegar dotykowy został wyprodukowany prze markę Philippi. Wykonany ze stali co świadczy o ekskluzywnym i wyjątkowym charakterze. Po dotknięciu zegara następuje zmiana komunikatu na godzinę. datę. stoper. termometr.

Pozostały sprzęt biurowy

Na biurko

Producent: Na biurko


Cashmere square – filiżanka z podstawką

Cashmere Square to kolekcja wykonana z porcelany Bone China. Dzięki zastosowaniu odpowiednich składników porcelana ta ma szczególne cechy jak: przejrzystość. cienkie ścianki oraz niski poziom absorpcji płynów. To po prostu arystokracja w porcelanie.

Filiżanki

Filiżanki

Producent: Filiżankiwzory tapet do kuchni, korek na ściane, listwy z mdf, ballada o 2 siostrach, l’eternite, pokój dla 2 dzieci, grafitty, efekt marmuru na ścianie, wysoki garnek, tapety na scianę, studium dłoni, kolor szmaragdowy we wnętrzach, portfel kolorowanka, trouville, grants czarny, listwa led rgb, listwy przysufitowe, bodum french press, predkosc konia…