Philippi – wizytownik – nic – stalowy

Philippi – wizytownik – nic – stalowy

Poręczne i bardzo eleganckie opakowanie na wizytówki wykonane jest ze stali szlachetnej polerowanej. Możesz je schować w kieszeni podczas oficjalnego spotkania. Mały otwór wycięty w wierzchniej części sprawia…

Pojemniki na biurko i wizytowniki

Wizytowniki i etui

Producent: Wizytowniki i etui


Blomus – cioso – przyścienny stojak na wino

Czasem dobrze mieć wino pod ręką. Przyścienny stojak Blomus – Cioso jest tak naprawdę również piekną ozdobą. Pomieści do 8 butelek. które można układać na różne strony.

Stojaki na wino

Stojaki na wino

Producent: Stojaki na wino


Pojemnik spożywczy look. średni

Seria Look to połączenie najwyższej jakości akrylu z chromowanymi wykończeniami. Wysoka jakość wykonania wszystkich produktów idzie w parze z niezwykłymi wrażeniami estetycznymi. Idealne na prezent. znakomicie prezentują się na każdym stole oraz w kuchni.

Pojemniki kuchenne

Spożywcze

Producent: Spożywcze


Blomus – lampion na małe świeczki lumbra – niski

Stal i szkło w pieknym wydaniu. Świecznik Lumbra firmy Blomus pozwala nam cieszyć się światłem świec bez obawy. że lekki podmuch wiatru zgasi płomień. Może stać na stole. lub być podwieszony. Warto się zastanowić.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładki


Blomus – pochodnia palos – 151 cm

Klasyczna pochodnia wykonana ze stali nierdzewnej oraz drewna. W swej smukłej formie mieści 350 ml nafty. dzięku czemu może się palić przez 8 godzin.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładkiatomizer perfumy, la na tablicy mendelejewa, salon ściana tv, tapeta w salonie, turkusowy obraz, tapeta do pokoju dla chłopca, claude monet nenufary, zima pejzaż, malowanki konie, pickart, ekspesjonizm, dla dziewczyny, półki na książki niewidoczne, plecak antykradzieżowy, jak dbać o storczyki po przekwitnięciu, ślubne prezenty, afryka krajobraz, listwy przypodlogowe mdf, żyrafa kontur…