Philippi – wisiorek serce

Philippi – wisiorek serce

Wisiorek został platerowany na srebro. Ma kształt serca. które się otwiera i zawiera miejsce na fotografię. a po drugiej stronie jest lusterko. Wyjątkowy i niezwykle urokliwy. Polecany jako upominek dla bliskiej osoby.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Philippi – piersiówka 12.9 cm

Piersiówka wykonana jest ze stali szlachetnej polerowanej. Klasyczny kształt butelki podkreśla elegancję i styl.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Philippi – zestaw noży do sera

Ten niepowtarzalny komplet wykonany jest ze stali szlachetnej. poddany polaryzacji. Zadziwia wspaniałym. ergonomicznym kształtem. Dodatkowo dzięki perfekcyjnemu wykończeniu z nowoczesnym wzornictwem wyglądają wyjątkowo elegancko i stylowo.

Drobne akcesoria kuchenne

Do sera

Producent: Do sera


Cukiernica mirage. czerwona

Uniwersalna cukiernica. to jeden z elementów serii Mirage włoskiej marki Guzzini. W komplecie razem z łyżeczką. Pojemnik wykonany ze szkła osadzony jest w stylowej obudowie z najwyższej klas tworzywa sztucznego.

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki

Producent: Cukiernice i mlecznikizdjęcia nowy jork, poklon, jakie noże kupić fiskars czy gerlach, mapa swiata czarno biala, króżganek, donica imitacja betonu, naklejki kropki, san paolo fuori le mura, pokoj dziewczecy, piłka jest okrągła a bramki są dwie, fototapety do pokoju 3d, kompozycje kwiatowe w dużych wazonach, kobieta rubensa, malarstwo abstrakcja, półki łazienkowe pod prysznic, zlote dziecko…