Philippi – ramka do zdjęcia polerowana – zak 13 x 18 cm

Philippi – ramka do zdjęcia polerowana – zak 13 x 18 cm

Ramka na zdjęcia platerowana jest na srebro. Ma klasyczny. ponadczasowy kształt. co podkreśla jej estetyczny i delikatny charakter. Postaw ją na swojej półce czy biurku i zaskocz tym pięknem swoich gości. Znakomicie sprawdza się w roli prezentu.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Blomus – olej do pochodni oraz lamp

Blomus – olej do pochodni oraz lamp – 1 l

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładki


Serwetnik mirage. pomarańczowy

Serwetnik. to jeden z elementów serii Mirage włoskiej marki Guzzini. Wykonany z najwyższej klas tworzywa sztucznego. dopasowany kolorystycznie do pozostałych produktów linii. przyciąga wzrok opływowym kształtem oraz intensywną. żywą barwą.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Serwetniki

Producent: Serwetniki


Philippi – etui na krawat giorgio

Etui na krawaty wykonane jest z czarnej skóry i wykończone magnetycznym zapięciem ze stali szlachetnej. Idealne rozwiązanie dla mężczyzn często podróżujących w strojach biznesowych. Twoje krawaty już nigdy nie będą pomięte i zawsze będą na swoim miejscu.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowaikorek, kosmetyczka reisenthel, zasilacz led podłączenie, van gogh farby, chomik tapeta, tapeta roślinna, tapety dla chłopców, skamienialosci, zaglowka, kominek elektryczny 3d opinie, obrazy na płotnie, jutro będzie dobry dzień tekst, take time, obrazy malowane, naklejki na drzwi 3d, naklejki na ścianę w kuchni, warszawa plakat, tadź mahal, listwy świetlne…