Philippi – łopatka do tortu

Philippi – łopatka do tortu

Łopatka wykonana ze stali szlachetnej polerowanej. Nietypowy kształt łączy się z funkcjonalnością. Urodzinowy tort będziesz podawać z jeszcze większa radością i zaskoczeniem gości.

Inne naczynia kuchenne

Akcesoria do deserów

Producent: Akcesoria do deserów


Blomus – viento – wiatraczek 104 cm

Wyobraźmy sobie letni. ciepły dzień. Niebieskie. bezchmurne niebo. piekne zielone rośliny. oraz piekne dodatki jak wiatrak Viento. który swoim ruchem nada nieco dynamiki otoczeniu. Sielanka jest w zasięgu ręki…

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładki


Blomus – delta – karafka na wino z dekantacją

Wszyscy smakosze wina wiedzą jak ważnym procesem jest napowietrzenie wina przed spożyciem. Uwalniane wówczas aromaty nadaja niepowtarzalny smak. W przypadku karafki Delta wino wlewane do karafki rozpływa sie po ściankach a wlew wyłapuje zbędne fusy.

Karafki

Karafki

Producent: Karafki


Cashmere square – filiżanka z podstawką

Cashmere Square to kolekcja wykonana z porcelany Bone China. Dzięki zastosowaniu odpowiednich składników porcelana ta ma szczególne cechy jak: przejrzystość. cienkie ścianki oraz niski poziom absorpcji płynów. To po prostu arystokracja w porcelanie.

Filiżanki

Filiżanki

Producent: Filiżankiabstrakcje obrazy, pieknetapety, tapety geometryczne, niebieskie motyle, roza symbol, obrazki w kuchni, kominek wiszący, obraz i przeciwobraz, malowana kawa, trojkaty na sciane, brązowe ombre, fe2, róg obfitości, obrazy na płótnie, na ścianę w przedpokoju, argenteuil, mala sypialnia na poddaszu, listwa maskująca drzwi, kwiaty na pustyni, panel 3d scienny, obrazki dziecięce…