Nextime – zegar stołowy – little disco

Nextime – zegar stołowy – little disco

Prawdziwa gratka dla fanów oryginalnych gadżetów. Ten wyjątkowy zegar ścienny wykonano na kształt błyszczącej kuli dyskotekowej. na środku której umocowano duże. czarne wskazówki.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Philippi – zegarek z alarmem giorgio

Zegar wykonany jest ze stali niklowanej. a skórzane etui zamykane na zamek dodaje mu elegancji. Stabilny pierścień pozwoli Ci go umieścić na półce. Świetnie sprawdza się także podczas podróży. Bądź osobą zawsze zorientowaną w czasoprzestrzeni.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Donica lechuza deltini – biała. połysk

Linia donic Deltini to wspaniały dodatek do wnętrz. w którym kwiaty. rośliny lub drzewka bonzai mają idealne warunki do zdrowego rozwoju. Całość jest wyposażona we wkład wewnętrzny. wskaźnik poziomu wody. knot podciągający wodę oraz substrat Lechuza …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Umbra – dozownik na mydło – touch – szary

Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego dozownik do mydła w kolorze szarym z przezroczystą podstawą. Posiada oryginalny i nowoczesny kształt. Idealne dopełnienie wyposażenia każdej łazienki.

Inne dodatki łazienkowe

Dozowniki na płyn

Producent: Dozowniki na płyn


Philippi – etui na męską biżuterię giorgio

Etui wykonane jest ze skóry. wykończone magnetycznym zapięciem z stali szlachetnej. Pudełko posiada miejsce na zegarek. spinki i pozostałą biżuterię męską. Elegancja. klasa i szyk w jednym. Zachowany w formie minimalizm podkreśla jego wyjątkowy charakter.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowaniebieskooki biały smok, tancerki obraz, maszynka do sałatek, tapety gór, głębia koloru, tortownica w kształcie serca, erwan, oko cyklonu, mapa świata stara, zdrowa dieta blog, beton w rolce, skarbonka ramka, czerwona łazienka, boże narodzenie plakat…