Nextime- zegar ścienny wall pad

Nextime- zegar ścienny wall pad

Wall Pad to bardzo oryginalny zegar ścienny. Posiada prostokątną tarczę z lekko zaokrąglonymi rogami oraz delikatnymi stalowymi wskazówkami. Każda godzina oznaczona jest inaczej. dzięki czemu zegar jest bardzo oryginalny i niepowtarzalny. Polecamy!

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Rosendahl – 2 szklane podstawki pod jajka

Niezwykle elegancki zestaw dwóch szklanych podstawek pod jajka o średnicy zewnętrznej 14 cm. Znakomicie prezentują się na stole. Zostały wykonane ze szkła bezołowiowego. Mogą być bezpiecznie myte w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Vacu vin – schładzacz do wina wine cooler elegant. czarny

Schładzacz do wina Wine Cooler Elegant to propozycja marki Vacu Vin aby w łatwy i szybki sposób schłodzić butelkę wina bez użycia lodu. Klasyczny. elegancki kształt kubełka kryje w sobie wykonany z elastycznego tworzywa wkład chłodzący. który w …

Pozostałe akcesoria do alkoholu

Pojemniki na wino

Producent: Pojemniki na wino


Philippi – medalion

Medalion wykonany jest z niklu. Prosta forma prostokątu zawiera wnętrze. w którym możesz umieścić fotografię bliskiej Ci osoby. Niech Ci. na których Ci zależy będą razem z Tobą w każdej chwili.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowakosze drewniane, potrawy wegetariańskie przepisy, wyciskacz do ziemniaków, katedra w rouen monet, czerwony mak, imitacja betonu architektonicznego, nowy jork taxi, dziecko z balonikiem, natura zestawy, wałki do ciasta, los angeles tapeta, bombki choinka, maoa europy, portfel kolorowanka, szaro zielony pokój, stojak na wino, drzwi wewnętrzne dąb naturalny, renesansowe obrazy…