Nextime – zegar ścienny small disco

Nextime – zegar ścienny small disco

Prawdziwa gratka dla fanów oryginalnych gadżetów. Ten wyjątkowy zegar ścienny wykonano na kształt błyszczącej kuli dyskotekowej. na środku której umocowano duże. czarne wskazówki.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Rosendahl – szklany świecznik. przeźroczysty

Wykonany z odpornego na wysoką temperaturę szkła świecznik. Niezwykle prosty. a zarazem elegancki kształt sprawia. że świetnie wygląda w każdym wnętrzu. Jego nowoczesny design zapewniają mu nacięcia szkła widoczne na bocznych ściankach.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Blomus – lampion na małe świeczki lumbra – niski

Stal i szkło w pieknym wydaniu. Świecznik Lumbra firmy Blomus pozwala nam cieszyć się światłem świec bez obawy. że lekki podmuch wiatru zgasi płomień. Może stać na stole. lub być podwieszony. Warto się zastanowić.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładki


Miska mirage. średnica 30.00 cm. czerwona

Pasują do wszystkiego. od kilku gałek lodów po sałatkę i duży rodzinny obiad – miski z serii Mirage włoskiej marki Guzzini. Miski są dostępne w 4 rozmiarach i aż 7 pięknych. żywych kolorach.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchennetapety na sciane, eleganckie donice do salonu, lampa copenhagen, tapeta w kuchni przy stole, blyskawice, szafki lazienkowe z lustrem, małe mieszkania aranżacja, monkey dance, termos na kawe, kosmos full hd, bukiety kwiatów, dekoracje jesienne, progi aluminiowe, tarka do czosnku, obraz jeleń, własnoręczny prezent dla chłopaka na święta…