Nextime – zegar ścienny mega

Nextime – zegar ścienny mega

Elegancki i nowoczesny zegar ścienny. Posiada oryginalny wygląd. Wykonany za szkła oraz aluminium. Doskonały pomysł na prezent.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Sagaform – butelka/shaker do sosów i dressingów – herbs & spices

Wykonana ze szkła oraz stali nierdzewnej butelka do przechowywania oliwy. sosów czy też octu. Szczelna silikonowa zatyczka sprawia. że naczynie to może być także wykorzystane jako shaker.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy na oliwę i ocet

Producent: Zestawy na oliwę i ocet


Rosendahl – 2 szklane podstawki pod jajka

Niezwykle elegancki zestaw dwóch szklanych podstawek pod jajka o średnicy zewnętrznej 14 cm. Znakomicie prezentują się na stole. Zostały wykonane ze szkła bezołowiowego. Mogą być bezpiecznie myte w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Umbra – stojak na biżuterię – orchid

Przepiękny i stylowy stojak na biżuterię. Został wykonany z najwyższej jakości metalu w kolorze brązowym. Jego podstawę wykonano na kształt liścia. z którego wyrasta oryginalna łodyga z pąkami kwiatów pełniącymi rolę haczyków. Doskonały pomysł na prezent.

Akcesoria jubilerskie

Stojaki na biżuterię

Producent: Stojaki na biżuterię


Wolnostojąca szczotka do wc – blomus duo – matowa

Seria DUO jest jedną z wielu propozycji firmy Blomus do łazienki. Szeroka gama produktów. w przypadku których mamy do czynienia z kombinacją stali i szkła oraz elegancja i prostota mogą zmienić oblicze wnętrza.

Akcesoria do WC

Szczotki do wc

Producent: Szczotki do wcwazon obrazek, fototapety okna, filc 4mm, pojemniki na sól i pieprz, dżungla tapeta, drabina jakubowa, uśmiechnięte buźki, formy do pieczenia silikonowe, nowe doswiadczenia, turkusowy kwiat, wnętrza klasyczne, tapety do małego pokoju, bezludna wyspa, n24, obraz skandynawski…