Nextime – zegar ścienny chef

Nextime – zegar ścienny chef

Niezwykle oryginalny i zabawny zarazem zegar ścienny. Wskazówki umocowano na blaszanej puszce. zaś wahadło skonstruowano z trzepaczki. Oryginalny pomysł na prezent.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Donica lechuza cube cottage 50 – biała

Nowość w ofercie marki Lechuza – donica Cube Cottage o oryginalnej strukturze plecionki została zaprojektowana w formie sześcianu ze ściankami równej długości. Donice te znakomicie nadają się dla roślin o dużej objętości bryły korzeniowej. Nowy Cube …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Miska mirage. średnica 30.00 cm. czerwona

Pasują do wszystkiego. od kilku gałek lodów po sałatkę i duży rodzinny obiad – miski z serii Mirage włoskiej marki Guzzini. Miski są dostępne w 4 rozmiarach i aż 7 pięknych. żywych kolorach.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchenne


Rosendahl – 2 kieliszki do szampana 24 cl

Komplet dwóch wysokich kieliszków do szampana o pojemności 240 ml. Cechują się ponadczasową formą i niebanalnym stylem. Smukły kielich osadzony na wysokiej nóżce sprawia. że prezentują się elegancko i pasują na każdą okazję do świętowania.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowafototapeta flizelinowa opinie, niedzwiedź polarny, ogień i wda, szara łazienka z mozaiką, kuchnia otwarta na salon w bloku, old new, nowoczesne naklejki na ścianę, mapa polski do wydruku dla dzieci, wystrój wnętrz salon, kuchnie w starym stylu-zdjecia, tiger skarbonka, kosz na makulaturę, moleskin, mapy miast, hoker wysokość siedziska 55 cm…