Nextime – zegar ścienny – bold stripes

Nextime – zegar ścienny – bold stripes

Niepowtarzalny wygląd i sposób wykonania to elementy wyróżniające ten niezwykłej urody zegar ścienny. Zegar został wykonany ze szkła z szarymi zdobieniami. Idealny pomysł na prezent.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Umbra – kubeczek – kona white

Posiadający oryginalny kształt elegancki kubeczek łazienkowy. Został wykonany z najwyższej jakości ceramiki w kolorze białym. Będzie się doskonale prezentował w każdej łazience.

Pojemniki łazienkowe

Pojemniki łazienkowe

Producent: Pojemniki łazienkowe


Maxwell & williams – talerz płaski z serii motion – 18 cm

Nowoczesna. falista forma płaskich talerzy z serii Motion bardzo ładnie prezentuje się na stole.

Talerze

Talerze

Producent: Talerze


Rosendahl – świecznik filigran. przeźroczysty

Oryginalny i niezwykle efektownie wyglądający świecznik. wykonany z ręcznie dmuchanego szkła. co sprawia że jest jedyny w swoim rodzaju. Na zewnętrznych ściankach widoczne są delikatne liściaste wzory. co sprawia. że zapalony daje fantastyczny efekt.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowapodstawa stołu chrom, neon czerwony, pojemnik na odpady kuchenne, samotność obrazy, tous brelok, zapisz pod reprodukcjami nazwy kierunków malarskich, biała mapa europy, ubierz swoje ściany opinie, sypialnia w stylu glamour, hudson rzeka, tapeta samoloty, 25, listwy przypodłogowe, piekne roze obrazki, lily white, tapety fototapety, murale 3d, czerwona ściana w pokoju, magnesy na tablice, ślady na piasku…