Naczynie żaroodporne z tacą – małe. zielone

Naczynie żaroodporne z tacą – małe. zielone

Innowacja w kuchni. Naczynie do zdrowego gotowania potraw w ich własnym sosie. Można w nim przyrządzać mięso. ryby. warzywa. owoce. Bez tłuszczu. folii i bez przypalania. Potrawa dzięki duszeniu we własnym sosie nabierze wspaniałego aromatu. Smacznego!

Brytfanny

Brytfanny

Producent: Brytfanny


Donica lechuza delta 40. antracytowa. matowa

Donice serii DELTA to jedna z najbardziej ekskluzywnych form oferowanych przez Lechuzę. Prawdziwy rarytas dla koneserów kwiatów i roślin. W komplecie znajduje się zestaw nawadniający. Rozmiary 30 x 56 cm oraz 40 x 75 cm mogą być stosowane na zewnątrz.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Cukiernica vintage. niebieska

Powszechnie wiadomo. że kolory pobudzają i wpływają na nasze zmysły. Tętniące żywymi kolorami produkty włoskiej marki Guzzini z serii Vintage ustawione na stole z pewnością stworzą wspaniałe pierwsze wrażenie.

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki

Producent: Cukiernice i mlecznikikwitnące kwiaty, metalowe odpadki, zwierzęta afrykańskie, obraz ze zdjęcia w ramie, panteone, ręczna maszynka do mielenia mięsa, tapeta ścienna 3d, usłyszeć, listwy ze stali nierdzewnej do glazury, wełna czesankowa na koc, snop światła, gadżety do kuchni na prezent, szron obraz, dekoracje do biura, mała sypialnia bez okna, obrazu…