Młynek do pieprzu lub soli profi. wysokość 22.5 cm

Młynek do pieprzu lub soli profi. wysokość 22.5 cm

Młynek do pieprzu lub soli Profi marki AdHoc. o efektownej. prostej. klasycznej linii. Wykonany ze stali nierdzewnej i szkła. Ceramiczny mechanizm rozdrabniający jest gwarancją długiego okresu eksploatacji młynka…

Młynki ręczne

Młynki do soli i pieprzu

Producent: Młynki do soli i pieprzu


Zestaw 3 czerwonych podkładek orchid

Zestaw składa się z 3 podkładek o wymiarach:
12.5 x 12.5 cm.
25 x 18.5 cm.
19 x 13 cm.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładki


Taca vintage. zielona

Powszechnie wiadomo. że kolory pobudzają i wpływają na nasze zmysły. Tętniące żywymi kolorami produkty włoskiej marki Guzzini z serii Vintage ustawione na stole z pewnością stworzą wspaniałe pierwsze wrażenie.

Tace i patery

Tace

Producent: Tace


Termos look. 0.75 l

Seria Look to połączenie najwyższej jakości akrylu z chromowanymi wykończeniami. Wysoka jakość wykonania wszystkich produktów idzie w parze z niezwykłymi wrażeniami estetycznymi. Idealne na prezent. znakomicie prezentują się na każdym stole oraz w kuchni.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Termosy. kubki termiczne

Producent: Termosy. kubki termiczne


Kosz na pieczywo vintage. zielony

Kosz z serii Vintage może być używany do podawania pieczywa lub owoców i z pewnością będzie stylowym elementem każdej zastawy stołowej. Patera jest oparta projekcie Fratelli Guzzini z lat pięćdziesiątych XX w. Jest dostępna w wielu soczystych kolorach.

Pojemniki kuchenne

Kosze na pieczywo

Producent: Kosze na pieczywotęczowy las, tapeta na ścianę kwiaty, tapety na ściane, duży karmnik dla ptaków, gin i tonic, mata pod buty, deszcz na szybie, nowoczesny mały salon, mapa swiat, kalkier, fototapeta motoryzacja, box design, krajobraz na płótnie, dzieci saturna, rama na plakat 61×91 5, łyżka wazowa, ściana aha, styl retro wnętrza, do lata do lata…