Miska oslo 23 x 11.5 cm

Miska oslo 23 x 11.5 cm

Przepiękna podłużna porcelanowa misa. na której możemy serwować dodatki. sałatki lub gorące dania.

Miski

Misy. salaterki porcelanowe

Producent: Misy. salaterki porcelanowe


Deska dwustronna cut&carve plus – zielona

CUT&CARVE Plus to kolejne ciekawe rozwiązanie firmy Joseph&Joseph. Deska jest nachylona pod kątem. tak że soki sływają w jeden róg. Jedna ze stron deski jest wyposażona w wypustki. dzieki którym mięso nie będzie sie przesuwać. Druga strona jest gładka.

Deski kuchenne

Deski do krojenia

Producent: Deski do krojenia


Guzzini – gocce – prostokątny pojemnik na ser . przeźroczysty

Pojemnik jest dostępny w 6 intensywnych kolorach podstawki i przeźroczystej pokrywki wykonanych z tworzywa sztucznego oraz białej porcelanowej tacy. Ser podany w tak stylowym i modnym pojemniku z pewnością wzbudzi zachwyt gości.

Drobne akcesoria kuchenne

Do sera

Producent: Do sera


Donica lechuza classico 70 – antracytowa. matowa

Nowoczesny materiał i piękny stożkowaty kształt powodują. że donice te prezentują się efektownie w otoczeniu klasycznych. ale również nowoczesnych form. Dostarczane są wraz z zestawem nawadniającym oraz posiadają śrubę do odprowadzenia nadmiaru wodu.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuzakwiaty w wazonie obrazy, fototaprta, obrazy na ścianie w salonie, kolory pustynnych miast, kubek do sorbetu, listwa ścienna dekoracyjna, czerwony krzew, jak docinać listwy styropianowe, jak długo jajka na twardo, zloty las, zegar kominkowy, obrazy z kotami, w glab, wieszak na ręczniki, szron obraz, zmierzch bella i edward, wiadro do wina, obrazy na dzień dobry, obrazy miasta, nowoczesne salony w domu, tanie obrazy na płótnie, kwiaty tapeta…