Microplane – tarka premium zester. pomarańczowa

Microplane – tarka premium zester. pomarańczowa

Jest to jeden z najlepiej sprzedających się produktów marki Microplane. Wąska tarka z uchwytem w kolorze pomarańczowym. z drobnymi ostrzem znakomicie nadaje się do tarcia cytrusów. cebuli. czosnku. papryczek. imbiru. ale także twardych produktów takich…

Pokrywki

Tarki i przecieraki

Producent: Tarki i przecieraki


Troika – brelok 360° my amor

Seria 360. to breloczki. w przypadku których środkowa część jest obracana. Ciekawa kolorystyka oraz oryginalne motywy tworzą z tych breloków wspaniały dodatek dla nowoczesnych osób.

Breloki

Breloki

Producent: Breloki


Panel dekoracyjny stixx – przeźroczysty

STIXX został zaprojektowany we współpracy z francuskim projektantem Rene Barba. Piękna nowoczena forma. załamująca światło nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Producent: Dekoracje ścienne


Rosendahl – 2 koniakówki 40 cl

Komplet dwóch kieliszków do koniaku lub brandy. o pojemności 400 ml. Ponadczasowy kształt koniakówki i niebanalna forma kielicha osadzonego na krótkiej nóżce sprawiają. że pasują one na każdą okazję. Mogą być bezpiecznie myte w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowaozdoby na karnisz, instrukcja używania szczotki klozetowej, po łacinie, sklepy z tapetami warszawa, fototapeta wszechświat, bardzo mocny klej, kwiat do wydruku, podkładka pod laptopa z poduszką, zwierzeta na antarktydzie, co grillować, wszystkie kolory miłości, fototapeta młodzieżowa, obraz tła, tapety z materiału, lawendowe pola, maty osłonowe na płot, narożniki ozdobne, jak zrobić dywan z włóczki, płytki metaliczne, zabytki w berlinie, cztery słonie, organizery do szuflad kuchennych…