Maxwell & williams – smile style – podkładka pod kubek. pigasus

Maxwell & williams – smile style – podkładka pod kubek. pigasus

Oryginalna podkładka pod kubek z kolorowym nadrukiem z serii Smile Style. wykonana z najwyższej jakości szkliwionej ceramiki i korka. Zaleca się czyszczenie ręczne.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładki


Maxwell & williams – charlton – talerz śniadaniowy

Elegancki talerz śniadaniowy z serii Charlton. wykonany z najwyższej jakości białej porcelany. Talerz posiada oryginalny. karbowany pasek w kolorze grafitowym. Produkt można myć w zmywarkach i używać w kuchenkach mikrofalowych.

Talerze

Talerze

Producent: Talerze


Maxwell & williams – elemental – zestaw 3 półmisków

Elegancki i prosty zestaw 3 półmisków z serii Elemental. wykonany z najwyższej jakości porcelany o prostokątnym kształcie i matowym wykończeniu. Produkty można myć w zmywarkach. używać w piekarnikach. kuchenkach mikrofalowych i zamrażarkach.

Półmiski

Półmiski i sosjery

Producent: Półmiski i sosjery


Zack – premiro – ociekacz do butelek

Praktyczny ociekacz do butelek z serii Premiro. wykonany z najwyższej jakości matowej stali nierdzewnej 18/10. Ociekacz świetnie pochłania niechciane krople wina lub szampana. które mogłyby zabrudzić obrusy lub stoły.

Pozostałe akcesoria do alkoholu

Akcesoria barowe

Producent: Akcesoria barowepop art, cube kuchnie, listwa karniszowa led, pokój 18 latka, planer dla mężczyzny, nic dobrego z krosien, czarny koń, podajnik na mydło, mapa monachium, najprostsze studia, piersiówki, tapeta pokój dziecięcy, słodkie kotki tapety, john william, jeleń do druku, prasa termiczna, salon w bieli i beżu, pokój młodzieżowy w stylu skandynawskim, w sosnowym lesie, monet claude, unless po polsku…