Maxwell & williams – east meets west – prostokątna patera. 27.00 cm

Maxwell & williams – east meets west – prostokątna patera. 27.00 cm

Elegancka. prostokątna patera do ciast i słodyczy o prostym designu z serii East Meets West. wykonana z najwyższej jakości wzmocnionej porcelany. Patere można myć w zmywarkach. Produkt ozdobnie zapakowany.

Tace i patery

Patery

Producent: Patery


Zassenhaus – 2 elastyczne deski do krojenia. 29.00 cm. czerwone

Zestaw 2 desek do krojenia. wykonany z twardego i solidnego tworzywa sztucznego. przyjaznego dla ostrzy noży. Deski nie przejmują smaków ani zapachów. krojonych produktów i zostały wyposażone w antypoślizgowy spód.

Deski kuchenne

Deski do krojenia

Producent: Deski do krojenia


Maxwell & williams – east meets west – miska. 4.300 l

Elegancka miska o prostym designu z serii East Meets West. wykonana z najwyższej jakości wzmocnionej porcelany. Idealna do zup i sosów. Miskę można myć w zmywarkach. używać w piekarnikach. kuchenkach mikrofalowych i zamrażarkach.

Półmiski

Półmiski i sosjery

Producent: Półmiski i sosjeryłazienkowy, młynki do pieprzu, listwa ledowa, m,a, kosz na pranie w małej łazience, tapeta na ścianę drzewa, skandynawskie dodatki, biały czajnik, letnie popołudnie, sleeping fox, aranżacja dużego salonu, mapa hamburg, szczęśliwy dom, pochodzenie świata courbet, quad tapeta, withered, świąteczne prezenty diy, listwa do łączenia paneli z płytkami, czarny kamień elewacyjny, woman in dress, kobieta z perła, london view, toskania obrazy, obrazy na ściany, diy dla niemowlaka…