Maxwell & williams – basics round – czarka do sake. 60 ml

Maxwell & williams – basics round – czarka do sake. 60 ml

Tradycyjna czarka do sake o prostym designu z serii Basics Round. wykonana z najwyższej jakości porcelany. Czarkę można myć w zmywarkach. używać w piekarnikach. kuchenkach mikrofalowych i zamrażarkach.

Kubki

Kubki

Producent: Kubki


Obraz do samodzielnego malowania – roboty

Rozbudź kreatywność! Jeśli chcesz podsunąć dziecku pomysł na kolorowe spędzenie czasu. rozwijać jego zdolności manualne lub obudzić w nim artystyczny talent – to mamy coś dla Ciebie! Malowanka dla dzieci „Roboty” to wspaniały pomysł na kreatywne wykorz

Artykuły plastyczne

Zestawy do malowania dla dzieci

Producent: Zestawy do malowania dla dzieci


Fototapeta – świat: stylowa mapa

Trwała. odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta „Świat: Stylowa mapa” do przyklejenia na ścianę. Fototapeta „Świat: Stylowa mapa” z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Tapety Flizelinowe montowane są na klej.

Obrazy/ Ramy/ Fototapety

Mapy świata

Producent: Mapy świata


Maxwell & williams – east meets west – patera 2-piętrowa. 18.00 cm

Elegancka 2-piętrowa patera do ciast i słodyczy o prostym designu z serii East Meets West. wykonana z najwyższej jakości wzmocnionej porcelany. Patere można myć w zmywarkach. Produkt ozdobnie zapakowany.

Tace i patery

Patery

Producent: Patery


Joseph joseph – worki do koszy totem max. 30 l

Zestaw 20 worków przeznaczony do koszy z serii Totem Max o pojemności 30 l. Worki są w 100% biodegradowalne i wyposażone w ściągacze. a dzięki podwójnym szwom są bardzo trwałe.

Pudła pojemniki i kosze

Kosze na śmieci

Producent: Kosze na śmiecikwitnące magnolie, grafika abstrakcyjna, plakat lis, zabudowa rur pod sufitem, tapety cegła, serah, prezent dla matki, karmink, doniczka wisząca, delaro, van der weyden, plakat na dzień mamy, łazienka+częściowo malowana, tapety zmywalne, tablica korkowa inspiracje, kieliszek wódki, redshell…