Kela – marta – kosz na śmieci łazienkowy. 5.0 l. czarny

Kela – marta – kosz na śmieci łazienkowy. 5.0 l. czarny

Elegancki kosz łazienkowy z serii Marta. został wykonany z plastiku oraz chromowanego tworzywa sztucznego. Kosz posiada ruchomą pokrywę i występuje w wielu wersjach kolorystycznych.

Pojemniki łazienkowe

Kosze łazienkowe

Producent: Kosze łazienkowe


Kela – muna – kubek łazienkowy

Oryginalny kubek łazienkowy z serii Muna. został wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Produkt może służyć do przechowywania szczoteczek lub płukania ust. Kubek świetnie komponuje się z resztą produktów z tej samej serii.

Inne dodatki łazienkowe

Pozostałe akcesoria łazienkowe

Producent: Pozostałe akcesoria łazienkowe


Sagaform – to go – butelka termiczna 0.50 l. złota

Elegancka butelka termiczna z serii To Go. została wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Butelka utrzymuje pożądaną temperaturę napojów przez wiele godzin: ciepłą do 12 godzin. zimną do 24 godzin. Produkt po użyciu można myć w zmywarce.

Butelki

Butelki. słoiki i dystrybutory

Producent: Butelki. słoiki i dystrybutory


Sagaform – to go – kubek do koktajli. 0.35 l. niebieski

Praktyczny kubek to napojów z serii To Go. został wykonany z wysokiej jakości plastiku. Kubek zaprojektowany w stylistyce retro. posiada szczelną pokrywkę i słomkę. Produkt posiada podwójne ścianki. dzięki czemu napój nie ogrzewa się od temperatury dłoni.

Butelki

Butelki. słoiki i dystrybutory

Producent: Butelki. słoiki i dystrybutorysport tapety, obrazki dziecięce, chwały, jak szybko pisze, panele tapicerowane, progi do paneli, jak umeblować pokój dzienny, obrazy maneta, mapa rzeszow, biblioteczka domowa, wyczucie stylu, nie zawiera, kochałem sie z mamą, lampa ceramiczna, francuski łącznik, szkic kobiecej twarzy, shui, kromlau, plyta winylowa, pocalunki, małpa mała, jak namalować pieska, tapeta cegła czerwona, be awesome, dystyngowane…