Joseph joseph – pojemnik na przybory do zmywania – caddy – zielony

Joseph joseph – pojemnik na przybory do zmywania – caddy – zielony

Dzięki niemu ściereczka oraz płyn do mycia zawsze będą pod ręką we właściwym miejscu. Pojemnik może być rozebrany na części. dzięki czemu jest łatwy do czyszczenia.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Ociekacze do naczyń i narzędzia kuchenne

Producent: Ociekacze do naczyń i narzędzia kuchenne


Rosendahl – 2 kieliszki do szampana 24 cl

Komplet dwóch wysokich kieliszków do szampana o pojemności 240 ml. Cechują się ponadczasową formą i niebanalnym stylem. Smukły kielich osadzony na wysokiej nóżce sprawia. że prezentują się elegancko i pasują na każdą okazję do świętowania.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Blomus faro – zestaw 3 świeczników

Światło świec wewnątrz pomieszczeń to element. który daje niepowtarzalny nastój. Seria Blomus Faro to proste świeczniki na tealighty. wykonane ze stali oraz szkła.

Świeczki i świeczniki

Świeczniki i lampiony

Producent: Świeczniki i lampionyminimalistyczne tapety na pulpit, naklejki dla dziewczynek, obrazki na ściane, płyty dekoracyjne, dzieci w ogrodzie obraz, wenecja gondole, kwasku cytrynowego, kolorowa papuga, naklejka na ścianę napis, sposoby parzenia kawy, teoria barw, tapeta dzieci, eggy, rozmiar w umyśle, tapeta graffiti, nanga, wzory geometryczne, orchidea a storczyk, duża chochla, geometryczny flaming, tapety do młodzieżowego pokoju…