Guzzini – komplet 6 łyżeczek 14.5 cm – art & cafe – zielone

Guzzini – komplet 6 łyżeczek 14.5 cm – art & cafe – zielone

Zestaw składający się z sześciu prześlicznych łyżeczek o długości 14.5 cm. Każda z nich została wykonana z trwałego tworzywa oraz posiada ergonomiczny kształt. Łyżeczki można wykorzystać przy okazji wielu domowych wydarzeń kulinarnych.

Łyżeczki

Łyżeczki i drobne akcesoria

Producent: Łyżeczki i drobne akcesoria


Panel dekoracyjny stixx – przeźroczysty

STIXX został zaprojektowany we współpracy z francuskim projektantem Rene Barba. Piękna nowoczena forma. załamująca światło nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Producent: Dekoracje ścienne


Philippi – wizytownik equipe

Wykonany z brązowej skóry o wysokiej jakości. Przedmiot jest nieco ekskluzywny. o czym świadczą błyszczące. ze stali szlachetnej wykończenia. Dużym walorem wizytownika jest zachowany minimalizm formy.

Pojemniki na biurko i wizytowniki

Wizytowniki i etui

Producent: Wizytowniki i etuiozdoby na okna wiosna, tapeta w flamingi, naklejki na ścianę serca, konie w galopie, fototapeta pilka nozna, fototapety krajobrazy, capro, rzeczy ktore kupujemy w rolkach, jacques david, stojak na papier toaletowy czarny, gaugin, fototapeta geometryczna, termometr do miesa, betonowa droga, czarna cukiernica, papierowe serca, bukiet z polnych kwiatów, upominek na swieta…