Guzzini – komplet 6 łyżeczek 12 cm – art & cafe – białe

Guzzini – komplet 6 łyżeczek 12 cm – art & cafe – białe

Zestaw składający się z sześciu prześlicznych łyżeczek o długości 12 cm. Każda z nich została wykonana z trwałego tworzywa oraz posiada ergonomiczny kształt. Łyżeczki można wykorzystać przy okazji wielu domowych wydarzeń kulinarnych.

Łyżeczki

Łyżeczki i drobne akcesoria

Producent: Łyżeczki i drobne akcesoria


Rosendahl – przykrywka do naczynia żaroodpornego. mała

Prostokątna. plastikowa przykrywka do naczynia żaroodpornego o wymiarach 24.00 x 12.50 cm. które jest dostępne w naszym serwisie. Pozwoli nam nasze wypieki bezpiecznie przechowywać w lodówce. Może też pomóc w transporcie gotowej potrawy w naczyniu.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Rosendahl – moment – talerz. lawendowy

Bardzo ciekawie zaprojektowany talerz z serii Moment. Prosty. łagodnie zaokrąglony kształt w pastelowym. przyjemnym kolorze. Świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Wykonany został z wysokiej jakości kamionki. może być bezpiecznie myty w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Umbra – dekoracja ścienna – mantra – czarna

Mantra to zestaw składający się z 8 słów – każde z nich jest wykonane z metalu. Poszczególne słowa mogą być układane w sentencje i mocowane do ściany. Zapraszamy do zabawy! Każde

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Producent: Dekoracje ścienne


Lucie – płaska świeczka w metalową podstawką

Świeczka Lucie jest prezentowana w trzech odsłonach kolorystycznych. w klasycznych wzorach świątecznych. Gorąco polecamy!!

Świeczki i świeczniki

Świeczki i świeczniki

Producent: Świeczki i świecznikiobrazy ze srebra, szklanka do latte, jabłko obraz, ozdoby na twarz, i play, magnolia kwiat, naklejki ścienne do salonu, kalii, obrazy na płótnie kwiaty, tapeta pasy poziome, czajnik ariete vintage, szkarłat kwiat, czarno białe tapety, turkusowa fototapeta, mapa swiata, błękitne ściany, szczotka do wc czarna…