Guzzini – kafeteria na 6 filiżanek – art & cafe – czerwona

Guzzini – kafeteria na 6 filiżanek – art & cafe – czerwona

Elegancka i stylowa kafetiera na sześć filiżanek pysznej. aromatycznej kawy. Została wykonana z aluminium. Na uwagę zasługuje ergonomiczna żaroodporna rączka oraz uchwyt pokrywy. Będzie wspaniale prezentowała się na każdym stole.

Zaparzacze

Zaparzacze do kawy

Producent: Zaparzacze do kawy


Rosendahl – przyrząd do cięcia folii na winie

Wykonany ze stali nierdzewnej i czarnego nylonu stylowy i niebanalny przyrząd do cięcia folii na butelkach wina. Z tym narzędziem już nigdy nie będziemy mieli problemów z otwarciem butelki.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Abażur al-verd r – czerwony

Al-Verd jest inspirowany industrialnym krajobrazem. gdzie często nad okolicą górują szyby kopalniane. Wypolerowane ramiona odbijają światło dając dodatkowy efekt.

Klosze i abażury

Abażury

Producent: Abażury


Guzzini – podstawka na jajko – happy hour – fioletowa

Praktyczna i funkcjonalna podstawka na jajko. Została wykonana z trwałego. odpornego oraz łatwego do czyszczenia tworzywa. Posiada oryginalny kształt oraz żywą kolorystykę. Obowiązkowy…

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podstawki do jajek

Producent: Podstawki do jajekjajka na twardo do wrzątku, jak dbać o storczyki aby kwitły, tapety dla młodzieży, panele fornirowane ścienne, reprodukcje obrazow, styl marynistyczny dodatki, rękaw cukierniczy z końcówkami, panele 3d scienne, ukryte karnisze, bezpieczny plecak, aquanova, lis plakat, kolorowa zebra, zasłony prowansalskie, widelców czy widelcy, wanders…