Gefu – termometr handi

Gefu – termometr handi

Nowoczesny design. dbałość o szczegóły oraz precyzja wykonania to elementy wyróżniające prezentowany produkt. Jest nim praktyczny i funkcjonalny termometr elektroniczny z sondą i timerem. przy pomocy którego w szybki i łatwy sposób precyzyjnie określimy..

Drobne akcesoria kuchenne

Miarki kuchenne

Producent: Miarki kuchenne


Troika – brelok mr elegant „golf”

Mr Elegant to seria breloków dla prawdziwych gentlemanów. Piękne połączenie naturalnej skóry. oryginalnego motywu oraz wypolerowanego metalu tworzy wytworny i elegancki efekt.
Polecamy!

Breloki

Breloki

Producent: Breloki


Troika – brelok shopping – czarny

Komu nie przytrafiła się sytuacja. gdy nie mamy przy sobie monety lub żetonu aby móc wyciągnąć wózek zakupowy?Koniec z tym problemem! Z drugiej strony breloka znajduje się wyjmowany metalowy żeton. Gotowi na zakupy?

Breloki

Breloki

Producent: Breloki


Brabantia – waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej

Wyjątkowa dokładność pomiaru w połączeniu z eleganckim i stylowym designem to cechy charakteryzujące prezentowany produkt. Jest nim waga łazienkowa wyposażona w funkcję procentowego pomiaru tkanki tłuszczowej…

Wagi łazienkowe

Wagi łazienkowe

Producent: Wagi łazienkowetapeta 3d do pokoju, suszarka wisząca do naczyń, zestaw szklanek, onieśmielenie, butelka na sok do pracy, kwiat obraz, zegar ścienny biały, świat fantazji, ekscentryczna, baletnica degas, michał anioł obraz, afryka, jak tapetować ściany, fototapeta mgła, klejenie tapety winylowej youtube, łazienki wystrój, motyw graficzny, kalifornia mapa, modne kolory wnetrz…