Donica lechuza nido cottage – mokka

Donica lechuza nido cottage – mokka

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Rosendahl – świecznik filigran. przeźroczysty

Oryginalny i niezwykle efektownie wyglądający świecznik. wykonany z ręcznie dmuchanego szkła. co sprawia że jest jedyny w swoim rodzaju. Na zewnętrznych ściankach widoczne są delikatne liściaste wzory. co sprawia. że zapalony daje fantastyczny efekt.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Vacu vin – schładzacz do wina musującego i szampana ri elegant

Schładzacz do wina musującego i szampana RI Elegant to propozycja marki Vacu Vin aby w łatwy i szybki sposób schłodzić butelkę wina bez użycia lodu. Klasyczny. elegancki kształt kubełka kryje w sobie wykonany z elastycznego tworzywa wkład chłodzący. …

Pozostałe akcesoria do alkoholu

Pojemniki na wino

Producent: Pojemniki na wino


Philippi – ramka do zdjęcia matowa – zak 13 x 18 cm

Ramka na zdjęcia platerowana jest na srebro. Ma klasyczny. ponadczasowy kształt. co podkreśla jej estetyczny i delikatny charakter. Postaw ją na swojej półce czy biurku i zaskocz tym pięknem swoich gości. Znakomicie sprawdza się w roli prezentu.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Philippi – ramka do zdjęcia – portrait 15 x 20 cm

Ramka powstała ze stali szlachetnej polerowanej. Klasyczny. ponadczasowy kształt podkreśla delikatną. estetyczną formę. Znakomicie łączy harmonię pomiędzy nowoczesną stalą i wysoka jakością. a tradycyjnym wzornictwem. Zaskocz nią swoich gości.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęciatapeta 3d przedpokój, wrzosy obraz, cannonball, geografia mapa, ile żyją kury, styl klasyczny wnętrza, tulipany w malarstwie, stal nierdzewna polerowana, corners sklep, rower obrazek, rogi zwierząt, widok z okna opis, tapeta do gabinetu, vaa, kwiaty do druku kolorowe, kosz na wino, tapeta na ścianę mapa świata, aranżacja wiatrołapu, fototapety do sypialni kwiaty, czajnik wmf, karnisz szynowy sufitowy, sztukateria leroy…