Donica lechuza cubico – antracytowa – 50 x 50 x 95 cm. matowa

Donica lechuza cubico – antracytowa – 50 x 50 x 95 cm. matowa

Prosty. smukły kształt donic CUBICO sprawia. że cieszą się szczególnym zainteresowaniem spośród całej gamy donic Lechuzy. W skład kompletu wchodzi donica. wkład wewnętrzny. zestaw nawadniający oraz substrat Lechuza PON. Donica wykonana jest z wysokiej …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Duży półmisek vintage. fioletowy

Powszechnie wiadomo. że kolory pobudzają i wpływają na nasze zmysły. Tętniące żywymi kolorami produkty włoskiej marki Guzzini z serii Vintage ustawione na stole z pewnością stworzą wspaniałe pierwsze wrażenie.

Półmiski

Półmiski i sosjery

Producent: Półmiski i sosjery


Miska bolli. średnica 25.00 cm. zielona

Miska Bolli wykonana jest w całości z tworzywa sztucznego i posiada uporządkowany wzór z wciśniętych do środka kół. Wzór ten nadaje misce lekkiego. zabawnego charakteru jeszcze bardziej podkreślając jej wyjątkowość.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchenne


Zestaw miseczek na przekąski vintage. grafitowy

Zestaw miseczek na przekąski Vintage wykonana jest z najwyższej jakości podwójnej warstwy żywic syntetycznych. Zestaw jest uniwersalny – składa się z dwóch części. które mogą być wykorzystywane osobno lub jako jeden komplet.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy do przekąsek

Producent: Zestawy do przekąsekparawan do ogrodu, dubaj wieżowce, malowanie krajobrazu, ubierzswojesciany, plakaty do łazienki, dekoracyjne naklejki na ścianę, lampka na książkę, ciekawe tapety, termometr piekarniczy, parawany ozdobne, mapa ziemi, linia 140, zasłony inspire, piękna i bestia włoski, fartuch kuchenny dla mężczyzny, czerwona posciel, pojemnik na sos, mapa zielona gora ulice, alessa, 4 szklanki, łazienki grafika, magnesy na ścianę, naklejki na ścianę konie…