Donica lechuza cube cottage 40 – mokka

Donica lechuza cube cottage 40 – mokka

Nowość w ofercie marki Lechuza – donica Cube Cottage o oryginalnej strukturze plecionki została zaprojektowana w formie sześcianu ze ściankami równej długości. Donice te znakomicie nadają się dla roślin o dużej objętości bryły korzeniowej. Nowy Cube …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Maxwell & williams – talerz płaski z serii motion – 18 cm

Nowoczesna. falista forma płaskich talerzy z serii Motion bardzo ładnie prezentuje się na stole.

Talerze

Talerze

Producent: Talerze


Philippi – ramka do zdjęć

Ramka do zdjęć z passpartout marki Philippi powstała z chromowanej stali. Posiada klasyczny kształt. odnajdzie się więc w każdym wnętrzu.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Rosendahl – talerz do serwowania grand cru. owalny. 30 x 44 cm

Niezwykle elegancki talerz do serwowania. wykonany z białej. chińskiej porcelany. Charakteryzuje się owalną formą połączoną z nutką elegancji. którą nadają wyżłobione dookoła rowki. Genialnie prezentujący się na stole wraz z resztą zastawy Grand Cru.

Talerze

Talerze

Producent: Talerze


Rosendahl – 2 szklane podstawki pod jajka

Niezwykle elegancki zestaw dwóch szklanych podstawek pod jajka o średnicy zewnętrznej 14 cm. Znakomicie prezentują się na stole. Zostały wykonane ze szkła bezołowiowego. Mogą być bezpiecznie myte w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowaprzypalony garnek stalowy, naklejki na ścianę dla dzieci 3d, karmniki dla ptaków, cukiernica czarna, do nikąd, tapety na przedpokoj, tapeta w krate, opole mapa, torby turystyczne na kółkach, tapeta mural, projekty mieszkania, tapeta prowansalska, stegu parma, rhomb, psy psy, litera m, gwiezdna noc, trójkąty tapeta, płyta betonowa tarasowa, co je wielbłąd, kosze na pieczywo, samolot obraz, ściana dekoracyjna w kuchni…