Donica lechuza classico 60 – antracytowa. matowa

Donica lechuza classico 60 – antracytowa. matowa

Nowoczesny materiał i piękny stożkowaty kształt powodują. że donice te prezentują się efektownie w otoczeniu klasycznych. ale również nowoczesnych form. Dostarczane są wraz z zestawem nawadniającym oraz posiadają śrubę do odprowadzenia nadmiaru wodu.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Komplet łyżek do sałatek mirage. fioletowy

Komplet łyżek do sałatek Mirage zachwyci każdego wielbiciela dobrego wzornictwa. Nieskazitelna. błyszcząca biel wewnętrznej strony łyżek pokryta warstwą przeźroczystego. intensywnego fioletu pozwoli podawać pyszne sałatki na elegancki. radosny sposób.

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałatek


Łyżka do serwowania vintage. czerwona

Powszechnie wiadomo. że kolory pobudzają i wpływają na nasze zmysły. Tętniące żywymi kolorami produkty włoskiej marki Guzzini z serii Vintage ustawione na stole z pewnością stworzą wspaniałe pierwsze wrażenie.

Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia

Szpatułki. łyżki. chochle. wałki do ciasta

Producent: Szpatułki. łyżki. chochle. wałki do ciastafototapety new york, imitacja cegły na ścianie, narożnik wewnętrzny, barokko.pl, kolorowanki dla dorosłych kobiety, czym ciąć panele pcv, jak rozrobić klej do tapet proporcje, łąka tulipanów, kolory natury, tablica na sciane, jak pasteryzować słoiki, łazienka z pralką i suszarką, have a day, pomysł na akwarium, gotowa kuchnia, obraz ogród, naczynia do zapiekania małe, szafka okrągła, kochankowie z księzyca, maskownice do rur grzewczych castorama…